«
  1. Anasayfa
  2. Exchange Server
  3. Mayıs 2021 Exchange Server Security Updates

Mayıs 2021 Exchange Server Security Updates

051121_2147_Mays2021Exc1.jpg

Exchange Güvenlik Güncelleştirmeleri Yayınlandı.

Microsoft Exchange Nisan ayı güvenlik güncelleştirmeleri yayınlandı.

Eğer uygun Exchange CU versiyonuna sahip iseniz aşağıdaki güncellemeleri uygulayabilirsiniz. Uygun Exchange CU versiyonuna sahip değil iseniz öncelikle uygun Exchange Cu versiyonuna geçerek Security updateleri uygulayabilirsiniz.

Eğer Exchange CU versiyonu geçiş planlıyorsanız mutlaka Yedek alın. CU versiyonunuz ile kullandığınız Backup ve diğer yazılımlarınızın uyumluluğunu mutlaka kontrol edin.

Aşağıdaki sürümler için güvenlik güncelleştirmeleri yayınlanmıştır.

CU Updatleri ve Security updateler hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz.

https://www.pratikdusunce.com/security-update-for-microsoft-exchange-server-2019-and-2016.html

https://www.pratikdusunce.com/dag-yapisinda-calisan-exchange-server-2019-cu1-yuklenmesi.html

Bir Cevap Yaz

Emre YILMAZ Hakkında

avatar

Emre YILMAZ

Hatay-Reyhanlı doğumluyum. İlk ve Orta öğrenimimi Malatya Zafer İlkokulu, Lise eğitimimi Denizli Anadolu Teknik Lisesi Elektrik bölümünde okudum. Üniversite eğitimimi Trakya Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde tamamladım. Hizmet verdiği sektörler de lider olan Türkiye’nin öncü kurumlarında, Danışman – Kıdemli Uzman – Sistem Yöneticisi – Sistem & Network Yöneticisi gibi pozisyonlarında görev aldım. Teknik uzmanlık alanlarım Microsoft (MCT – MCSE – MCSA – MCSA + S + M , MCSE + S + M),Veeam (VMCE), Cisco (CCNA), HPE, DellEMC ürün aileleridir. Microsoft ürünlerinden , Active Directory, Exchange Server, Skype for Business , FailOver Cluster ve IIS, ile ilgili planlama, kurulum ve yaygınlaştırma projelerini yürüttüm. Sanallaştırma ve yedeklilik katmanın da VMware, ve Veeam ürünlerini kullandım. Data Center projeleri kapsamında Hyper Converged (Hiper Bütünleşik) ve Traditional (Geleneksel) mimariler ile çalışabilme imkanım oldu. Manage Engine ServiceDesk Plus, AD Manager , AD Self Service , AD Audit ürünlerini kullandım. Aktif Bank Şirketinde Sistem Destek Senior Enterprise Architech olarak görev yapmaktayım.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *